SOLIDWORKS SUMMIT UKRAINE 2019

Компанія SOFTICO від імені компанії Dassault Systèmes запрошує Вас на SOLIDWORKS SUMMIT UKRAINE 2019. ВІД НОВИХ ІДЕЙ ДО ІДЕАЛЬНИХ ВИРОБІВ.

Захід відбудеться 30 жовтня 2019 р.

Місце проведення: Конференц-Хол ДЕПО, Київ, Антоновича вул., 50

Реєстрація

Сучасна конкурентне середовище вимагає від компаній і організацій вміння швидко адаптуватися до мінливих умов, що тягне за собою потребу в швидкому прийнятті рішень, постійному перегляді технологічних процесів, створення нових сервісів з урахуванням сучасних тенденцій поведінки замовників на ринку, інтеграції додатків усередині і поза компанією, і все це в поєднанні з необхідністю оптимізувати витрати і підвищувати повернення інвестицій. Щоб залишатися конкурентоспроможними, компаніям необхідно максимально скорочувати час проектування і час виведення виробів на ринок.

Якщо Ви шукаєте передові рішення для цифровізації виробництва і стежите за новими технологіями, ми чекаємо Вас на SOLIDWORKS SUMMIT UKRAINE 2019!

SOLIDWORKS SUMMIT UKRAINE 2019 – це можливість дізнатися все про нову версію SOLIDWORKS, зарядитися новими ідеями, поспілкуватися з експертами і однодумцями, розширити мережу бізнес-контактів.

Участь у заході безкоштовна. Кількість учасників обмежена. Після реєстрації Вам необхідно отримати підтвердження про участь.

До зустрічі на SOLIDWORKS SUMMIT!

За додатковою інформацією звертайтесь: solidworks@softico.ua