Zoom

Ви можете купити у нас рішення Zoom, а також отримати консультацію щодо ціни, ліцензування і підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують вас, як найоптимальніше купити ліцензії Zoom у вашому конкретному випадку.

Характеристики

Zoom – додаток, який відмінно підходить для індивідуальних і групових занять, студенти чи працівники можуть заходити як із комп’ютера, так і з планшета з телефоном. До відеоконференції може підключитися будь-хто, хто має посилання, або ідентифікатор конференції. Захід можна запланувати заздалегідь, а також зробити повторюване посилання, тобто для постійного заходу в певний час можна зробити однакове посилання для входу.

Повний опис

Zoom — сервіс для проведення відеоконференцій, онлайн-зустрічей і дистанційного навчання школярів.

Переваги:

  • Відмінний зв’язок.
  • Відео та аудіо зв’язок із кожним учасником. У організатора є можливість вимикати і вмикати мікрофон, а також вимикати відео та запитувати увімкнення відео у всіх учасників. Можна увійти в конференцію як учасник із правами тільки для перегляду.
  • Можна ділитися екраном (screensharing) вже зі звуком. Демонстрацію екрану можна поставити на паузу. Більш того, можна ділиться не всім екраном, а тільки окремими додатками, наприклад, увімкнути демонстрацію браузера. В налаштуваннях можна дати всім учасникам можливість ділитися екраном, або вмикати обмеження, щоб робити це міг тільки організатор.
  • У платформу вбудована інтерактивна дошка, можна легко і швидко перемикатися з демонстрації екрану на дошку.
  • Є чат, в якому можна писати повідомлення, передавати файли усім або обрати одного студента. Чат можна налаштувати на автоматичне збереження або зберігати вручну при кожній конференції (Чат → Детальніше → Зберегти чат).
  • Можна проводити запис зустрічі як на комп’ютер, так і у хмару. Зручно, що можна налаштувати автоувімкнення запису, а також ставити його на паузу.
    Під час конференції можна призначити співорганізатора, у якого будуть такі ж можливості, як і в організатора: вмикати і вимикати мікрофон, перейменовувати і ділити на кімнати.