Ultimate Forensics

Ви можете придбати ліцензії Ultimate Forensics, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним дистриб’ютором продуктів Prime Consulting & Technologies в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Ultimate Forensics – платформа, розроблена в рамках спільного дослідницького проекту з IRISA-CNRS у Франції, на перетині комп’ютерних технологій і технологій баз даних.

Повний опис

Ultimate Forensics розроблена як окрема платформа розрахована для одного користувача, для цифрових досліджень, для судових розслідувань, для пошуку і аналізу фото і відео даних. Платформа надає необмежені можливості швидкого пошуку в Інтернеті, фільтрації і порівняння знайденого контенту з локальною базою даних. Простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс програмного забезпечення Ultimate Forensics дозволяє будь-якій людині з базовим рівнем навичок роботи з комп’ютером починати роботу за лічені хвилини і не вимагає будь-яких навичок програмування або додаткового програмного забезпечення для створення об’єктів пошуку. Будь-яке зображення, відео, потокова передача або його фрагмент можуть бути обрані в якості об’єкта пошуку, і лише одне клацання миші активує миттєвий пошук в локальних фото і відео баз даних.

Основні переваги Ultimate Forensics включають можливість швидкого створення об’єкта пошуку навіть з матеріального об’єкта і безпрецедентну швидкість індексування і пошуку в локальних базах даних. Незалежно від розміру бази даних, швидкість пошуку не перевищує 3 секунд. Технологія пошуку фотографій і відеофільмів Ultimate Forensics надає унікальні, раніше недоступні можливості для автоматизації вилучення зображень за заданими критеріями, пошуку збігів за допомогою зображень або фрагментів відео, пошуку вихідної версії модифікованих і змінених зображень і відеофайлів, а також як пошук будь-яких збігів з цільовим фізичним об’єктом в цифровому контенті.

Унікальний алгоритм пошуку дозволяє знаходити зображення з одним і тим же контентом (об’єкт, фон), але, наприклад, з різних ракурсів або точок зйомки. Це не тільки дозволяє автоматизувати пошук та значно покращити швидкість пошуку візуального контенту (в порівнянні з пошуком вручну), але і підвищити точність пошуку збігів, які неможливо виявити людським оком. Всі ці функції надають унікальні, раніше недоступні можливості для судових експертів, що дозволяють шукати конкретний контент в фото та відеофайлі, надаючи можливість проводити аналітичне порівняння вмісту та ідентифікувати раніше втрачені зв’язки між об’єктами пошуку.

Технічні характеристики:

  • Локальна база даних на комп’ютері
  • Максимальний розмір бази даних: 2 000 000 зображень або 10 000 годин відео
  • Необмежена кількість запитів до бази даних
  • База даних буде зберігатися на окремому накопичувачі SSD ємністю 500 ГБ