Teramind UAM

Ви можете придбати ліцензії Teramind UAM, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Teramind UAM – моніторинг активності користувачів – це процес відстеження всіх дій і поведінки користувачів, коли вони підключені до комп’ютера (кінцева точка). Маючи рішення для моніторингу співробітників, підприємства отримують необхідні кошти, щоб стежити за своїми конфіденційними даними, співробітниками і сторонніми організаціями, щоб вони могли виявляти і запобігати неправомірному використанню даних і ресурсів компанії.

Повний опис

Особливості Teramind UAM:

Моніторинг активності користувачів в режимі реального часу: Teramind відстежує всю активність співробітників, що охоплює 12+ системних об’єктів, таких як: веб-сторінки, додатки, електронна пошта, консольні команди, передача файлів, обмін миттєвими повідомленнями, соціальні мережі, натискання клавіш, буфер обміну, пошук, друк, контент (OCR) в режимі реального часу.

Аналітика поведінки користувача: інтелектуальний аналіз поведінки може виявити шкідливу активність і аномалії, які вказують на відхилення від нормального поведінкового рівня. Динамічна оцінка ризиків і сканування вразливостей виявляють інсайдерські дії до того, як вони представляють реальну загрозу.

Механізм політики та правил: почніть прямо зараз з сотень попередньо створених шаблонів правил, списків класифікації дій і категорій даних. Створіть свої власні політики та правила за допомогою інтуїтивно зрозумілого візуального редактора правил. Використовуйте природну англійську, регулярні вирази і зразкові умови, щоб легко визначити ваші вимоги. Створюйте профілі моніторингу для окремих співробітників, груп або відділів.

Вбудована оптимізація продуктивності: визначте, які програми і веб-сайти ви вважаєте продуктивними, і отримаєте докладні звіти про те, як їх використовують ваші співробітники. Визначте відстаючі або високоефективні з активним аналізом проти простою. Створіть безперервний цикл зворотного зв’язку, щоб уточнити і скорегувати робочий процес організації шляхом відстеження графіків, проектів і рівня залученості співробітників для загального підвищення продуктивності.

Аудит і криміналістика: відеозапис всіх дій співробітників, аудіозапис, запис сеансів, незмінні журнали, оповіщення та додатковий пошук OCR – це лише кілька прикладів потужних можливостей Teramind в області аудиту та криміналістики. Разом вони надають велику колекцію слідчих даних для точного визначення джерела внутрішньої загрози.

Управління сторонніми постачальниками: функції моніторингу Teramind охоплюють сторонніх постачальників і віддалених користувачів, що мають доступ до ваших критично важливих систем. Це дозволяє контролювати управління постачальниками і сторонні угоди про рівень обслуговування і знижує ймовірність кіберзагроз.

Управління відповідністю: Teramind UAM можна використовувати для створення правил, заснованих на діях і розкладах, для підтримки декількох загальних вимог відповідності, таких як: впровадження контрольних журналів (GDPR), обмеження несанкціонованого входу в систему (ISO 27001), запобігання передачі незашифрованих файлів (PCI DSS), створення звітів і більше.