Teramind Starter

Ви можете придбати ліцензії Teramind Starter, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Teramind Starter – це рішення Teramind для моніторингу співробітників початкового рівня. Він побудований на основі відзначеної нагородами платформи UAM і DLP від ​​Teramind і включає потужні функції, такі як відстежування активності в режимі реального часу, захоплення і відтворення відео, а також набір інструментів для оптимізації продуктивності. Незважаючи на те, що він володіє неперевершеними функціональними можливостями, він спроектований так, щоб бути доступним для чутливих до бюджету стартапів і малих підприємств, яким потрібні можливості моніторингу співробітників початкового рівня, записи сеансів користувачів і можливості оптимізації процесів.

Повний опис

Переваги використання програмного забезпечення для моніторингу співробітників:

  • Підвищити продуктивність праці співробітників
  • Скоротити адміністративну роботу
  • Підвищити залученість співробітників
  • Визначити технологічні прогалини
  • Виявлення внутрішніх загроз
  • Захист конфіденційних даних і ресурсів
  • Мінімізування відходів і зменшення вартості
  • Поліпшити управління часом
  • Підвищити безпеку співробітників і організації
  • Створити культуру справедливості і прозорості

Особливості Teramind Starter:

Моніторинг співробітників в режимі реального часу: Teramind Starter дозволяє контролювати всю активність співробітників для таких системних об’єктів, як веб-сайт, додатки, соціальні мережі, чати, пошук і т.д. в режимі реального часу для Windows, Mac, віртуальних ПК і термінальних серверів.

Звіти про активність: докладні журнали фіксують всю активність в мережі / додатку, тривалість, IP / URL. Фільтрувати звіт для окремих осіб, груп або відділів по продуктивних / непродуктивних або категоріях користувача. Сповіщення в режимі реального часу і звіти про тенденції показують, які правила були порушені, коли, ким, які дії були зроблені і контекст.

Модуль інтелектуальної політики і правил: інтелектуальний аналіз поведінки може виявляти образливу поведінку і внутрішні загрози, такі як співробітники, які відвідують закриті веб-сайти або ті, які поводять себе підозріло за допомогою додатка який відстежує. Створіть автоматизовані правила, щоб попередити або заблокувати співробітника або повідомити керівника, коли система виявить будь-яку аномалію.

Конфіденційність співробітників: моніторинг окремих об’єктів, таких як «Екран», «Пошук», «Чат», може бути відключений при необхідності. Крім того, параметри моніторингу можуть бути налаштовані на збір необхідних даних при дотриманні конфіденційності співробітників. Наприклад, автоматично припиняти моніторинг, коли співробітник відвідує певні веб-сайти / програми (наприклад, особисту електронну пошту).

Аудит і криміналістика: відеозапис активності співробітників, запис сеансів, незмінні журнали, оповіщення – це всього лише кілька прикладів потужних можливостей Teramind в області аудиту та криміналістики. Разом вони надають велику колекцію даних розслідування для точного визначення джерела і внутрішньої загрози.

Вбудовані інструменти підвищення продуктивності: визначте, які програми і веб-сайти ви вважаєте продуктивними, і отримаєте докладні звіти про те, як ваші співробітники проводять свій день. Визначайте відстаючі або високоефективні з активним аналізом проти простою. Створіть безперервний цикл зворотного зв’язку, щоб уточнити і скорегувати робочий процес організації шляхом відстеження графіків, проектів і рівня залученості співробітників для загального підвищення продуктивності.

Моніторинг привілейованих користувачів: контролюйте привілейованих і віддалених співробітників, які мають доступ до ваших критично важливих систем, щоб запобігти крадіжці даних. Наприклад, припинити створення облікового запису бекдора, редагування реєстру або спробувати розширити доступ до системи з боку ІТ-адміністраторів.