Teramind DLP

Ви можете придбати ліцензії Teramind DLP, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Teramind DLP (Data Loss Prevention) – DLP використовує виявлення контенту, методи цифрової перевірки і контекстний аналіз, щоб ідентифікувати і класифікувати конфіденційні дані та IP. Далі створюються політики і правила для сценаріїв використання даних. Потім система відстежує дії користувача; перевіряє їх на відповідність правил DLP і застосовує відповідні дії. Дії можуть включати в себе зупинку дії, блокування користувача, оповіщення адміністратора, запит скасування управління і багато іншого.

Повний опис

Особливості Teramind DLP:

Моніторинг активності користувачів: моніторинг всієї активності користувача, включаючи сторонніх постачальників і привілейованих користувачів, для 12+ системних об’єктів, таких як: веб-сайт, додаток, натискання клавіш, IM, електронна пошта, мережа і т.д.

Потужний механізм політик і правил: Teramind поставляється з сотнями попередньо створених правил, шаблонів і категорій даних. Створіть свої власні правила за допомогою інтуїтивно зрозумілого візуального редактора Policy & Rules.

Виявлення загроз зсередини: інтелектуальний аналіз поведінки користувачів в поєднанні з записом і відтворенням сеансів, оповіщенням в реальному часі, незмінними журналами. Допомагають виявляти загрози зсередини, перш ніж вони стануть критичними.

Виявлення і класифікація контенту: виявлення та ідентифікація конфіденційної інформації з структурованих і неструктурованих джерел. Вбудовані шаблони класифікації для особистої інформації (PII), особистої медичної інформації (PHI), особистої фінансової інформації (PFI) і т. д.

Advanced OCR: виявлення контенту «на льоту» за допомогою розширеного OCR, обробки природної мови (NLP) і RegEx. Виявлення конфіденційних даних в зображеннях, додатках і навіть відео, що запобігають стеганографічному видаленню даних.

Моніторинг буфера обміну: функція моніторингу і перехоплення буфера обміну Teramind дозволяє захистити конфіденційні дані про спільний доступ за допомогою операцій копіювання / вставки в буфер обміну.

Відбитки пальців і позначки: потужні функції Teramind по дактилоскопії і маркування дозволяють ідентифікувати важливі документи і файли, а потім відстежують їх використання, щоб ви могли відстежувати свої дані навіть при зміні або передачі.

Управління відповідністю: Teramind має вбудовану підтримку відповідності і стандартів, таких як GDPR, HIPAA, PCI DSS, ISO 27001. І може бути адаптований для підтримки інших нормативних вимог завдяки потужному редактору політик і правил та різних функцій моніторингу та звітності.

Управління ризиками: визначте користувачів, політики і системні об’єкти з високим рівнем ризику на спеціальній панелі управління ризиками. Складна оцінка ризиків допомагає визначити і зосередитися на областях високого ризику.