Radmin 3

Ви можете дізнатися ціну і купити ліцензії Radmin 3 звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним дистриб’ютором продуктів Radmin 3 в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію по ліцензуванню, а також технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Програмне забезпечення Radmin 3 – це одна з кращих програм віддаленого адміністрування для платформи Windows, яка дозволяє повноцінно працювати відразу на декількох віддалених комп’ютерах за допомогою звичайного графічного інтерфейсу.

Повний опис

Програма дозволяє налаштовувати якість переданої картинки і оптимізує канали з низькою пропускною здатністю, що дозволяє використовувати її навіть при низькій швидкості з’єднання. Найвища, в порівнянні з аналогами, швидкість роботи Radmin забезпечується використанням новітньої технології DirectScreenTransfer, яка застосовує драйвер відео-перехоплення для прискорення частоти передачі зображення екрана.

Підключення до віддаленого комп’ютера може проводитися в декількох режимах – управління, перегляд, Telnet, передача файлів, вимикання, текстовий чат, голосовий чат і текстове повідомлення. Програмне забезпечення підтримує технологію Intel AMT, яка дозволяє з’єднуватися з віддаленим комп’ютером, включати, вимикати і перезавантажувати його. Крім цього, користувачі отримують доступ до текстового режиму і BIOS віддаленого ПК. Обмін файлами проводиться через зручний інтерфейс, аналогічний Провідникові Windows. Більш того, в разі збою мережі, є можливість продовжити передачу файлу з моменту збою.

Версія Radmin 3 включає в себе такі додаткові можливості, як:

 • Текстовий чат,
 • Голосовий чат
 • Функцію Відправлення одиночного повідомлення.

Основні характеристики:

 • Неперевершена швидкість роботи. Radmin працює швидше за інші програми віддаленого управління. Новітня технологія DirectScreenTransfer використовує драйвер відео-перехоплення, щоб прискорити частоту передачі зображення екрана до декількох сотень оновлень в секунду. Спеціальна оптимізація для каналів з низькою пропускною здатністю дозволяє з комфортом працювати навіть по dial-up модему і через GPRS з’єднання.
 • Найвищий рівень безпеки. Radmin працює в режимі захисту даних, при якому всі передані дані, зображення екрана, переміщення курсора і сигнали клавіатури надійно захищені за стандартом AES. Секретний ключ генерується випадковим чином для кожного підключення. Для аутентифікації користувачів в Radmin може бути використана або система безпеки Windows з підтримкою активних директорій (Active Directory) і протоколу Kerberos, або власна система безпеки Radmin з індивідуальними правами доступу для кожного користувача і захищеною аутентифікацією за логіном і паролем. Додатково таблиці IP-фільтрації дозволяють дозволити доступ тільки для певних хостів та підмереж.
 • Віддалене управління на апаратному рівні з підтримкою технології Intel AMT. AMT (Active Management Technology) є розробкою корпорації Intel і являє собою технологію віддаленого управління, інтегруються в апаратну частину ПК на основі платформи vPro. Завдяки підтримці даної технології нова версія Radmin 3.5 дозволяє включати, вимикати і перезавантажувати віддалений комп’ютер. За допомогою програми користувачі можуть отримати доступ до текстового режиму і BIOS віддаленого ПК. Крім того, в новій версії Radmin реалізована можливість завантаження віддаленого комп’ютера з локального CD / Floppy або файлу образу диска.
 • Повна сумісність з Windows 8. Radmin 3.5 повністю підтримує Windows 8, Windows 7 і Windows Vista 32-bit і 64-bit, включаючи управління призначеними для користувача акаунтами і швидке переключення користувачів. Radmin Server 3.5 підтримує операційні системи Windows 8/7 / Vista / XP / 2012/2008/2003/2000 (32-bit) і Windows 8/7 / Vista / XP / 2012/2008/2003 (64-bit). Radmin Viewer 3.5 підтримує операційні системи Windows 8/7 / Vista / XP / 2012/2008/2003/2000 / ME / 98/95 / NT4.0 (32-bit) і Windows 8/7 / Vista / XP / 2012/2008 / 2003 (64-bit).
  Текстовий та голосовий чати. Текстовий чат, Голосовий чат і функція Відправлення одиночного повідомлення – це принципово нові можливості, розроблені для версії Radmin 3, які дозволять Вам спілкуватися з людиною, що знаходиться за віддаленим комп’ютером.
 • Простота у використанні. Добре продуманий інтерфейс є одним з головних переваг програми. Відсутність функцій, які в 99,9% випадків ніколи не знадобляться, робить Radmin легким в навчанні навіть для користувачів, які абсолютно не знайомі з мережевими технологіями.
 • Безпечний обмін файлами з функцією «докачки». Radmin дозволяє копіювати файли з одного комп’ютера на інший. Інтерфейс режиму обміну файлами аналогічний інтерфейсу Провідника Windows, знайомому всім користувачам, що істотно спрощує освоєння програми. Реалізована «докачка» файлів: в разі збою мережі можна продовжити передачу файлу з моменту збою, а не з самого початку.
 • Підтримка декількох одночасних з’єднань. Radmin підтримує кілька одночасних підключень до екрану віддаленого ПК. Таким чином, Ви можете дозволити друзям або колегам спостерігати Ваш екран віддалено (дуже зручно для проведення конференцій) або Ви можете переглядати кілька віддалених екранів або керувати кількома комп’ютерами зі свого ПК (дуже зручно для вилученої технічної підтримки або навчання).