Pinnacle Studio 23

Ви можете придбати ліцензії Pinnacle Studio 23, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним партнером Corel в Україні зі статусом Gold Partner. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Pinnacle Studio 23 – це надійність, контроль і точність, необхідні для редагування відео на професійному рівні. Сучасне універсальне рішення пропонує оптимізований процес точного редагування відеоматеріалів.

Повний опис

Pinnacle Studio 23 містить все необхідне для редагування відео на професійному рівні. Інтуїтивні елементи управління, що відрізняються підвищеною точністю, дозволяють без затруднень перетягувати мультимедійні дані на монтажну лінійку, виконувати завдання кадрування, обрізки і повороти, а також кастомізувати відео при редагуванні на часовій шкалі з шістьма доріжками. Почніть з режиму розкадрівки, щоб наочно уявити, як буде розгортатися сюжет, а потім приступайте до редагування на часовій шкалі, щоб конкретизувати ваш план і остаточно оформити фільм. У програмі реалізована можливість додавання ефектів і виконання корекції в процесі редагування. Зручна функція сортування медіа-файлів по кошиках проектів допоможе вам ефективно організувати ваші проекти. Дводисплейна конфігурація сприяє безперебійному виробничому процесу, а засоби налаштування робочого простору дозволяють забезпечити зручний доступ до потрібних інструментів і матеріалів.

Мінімальні системні вимоги:

  • Операційна система: Windows 10 (рекомендується), Windows 8.x і Windows 7 (тільки 64 біта)
  • Процесор: Intel Core i3 або AMD A4 3.0 GHz (або вище)
  • ОЗУ: 4 ГБ і більше (для редагування в UHD, мультикамерного редагування або роботи з 360 ° відео настійно рекомендується більше 8 ГБ)
  • Відеокарта: мінімальний дозвіл монітора 1024 x 768, мінімум 256 МБ відеопам’яті (рекомендується 512 МБ і більше відеопам’яті для апаратного прискорення декодування)
  • Звукова плата: сумісна з Windows звукова плата
  • Вільне місце на жорсткому диску: 8 ГБ вільного місця на жорсткому диску для повної установки
  • Для установки і реєстрації продукту, а також для установки оновлень потрібне підключення до інтернету. Для роботи з продуктом необхідна реєстрація
  • Цифрова версія доступна для завантаження

Pinnacle Studio 23 Ultimate

НОВИЙ Pinnacle Studio ™ 23 Ultimate – це надійність, контроль і точність, необхідні для редагування відео на професійному рівні. Сучасне рішення пропонує оптимізований процес точного редагування відеоматеріалів в HD, 4K і 360 ° на необмеженій кількості доріжок. До ваших послуг відео-маски, засоби поствиробничої обробки, покращені елементи управління ключовими кадрами, сотні креативних ефектів, плагіни преміум-класу, а також вбудоване програмне забезпечення для захоплення екрану. Процедура виведення готових проектів відрізняється простотою і зручністю.

Pinnacle Studio 23 Plus

Представлені в НОВОМУ Pinnacle Studio ™ 23 Plus професійні відео- та аудіо-інструменти допоможуть вам повністю розкрити ваш творчий потенціал! Засоби редагування відео на часовій шкалі з 24 доріжками, додаток для захоплення екрану, мультикамерний редактор, тематичні шаблони, вдосконалені засоби поствиробничої обробки, високоякісні інструменти виведення, а також понад 1800 фільтрів і ефектів допоможуть вам в створенні фільмів професійного рівня.

Pinnacle Studio 23

З НОВИМ Pinnacle Studio ™ 23 ви зможете відчути себе справжнім відеоредактором! Користувачі можуть будувати свої унікальні проекти на основі тематичних шаблонів, а також самостійно комбінувати фотографії та відео прямо на часовій шкалі з декількома доріжками. Неймовірно креативний і комфортний в роботі відеоредактор Pinnacle Studio містить колекцію гнучких саундтреків і понад 1500 фільтрів і ефектів. Інструмент селективного кольору, засоби налаштування колірного балансу і корекції дисторсії об’єктиву, режим відео в форматі розділеного екрану і додаток для захоплення екрану і запису відео з веб-камери допоможуть вам у створенні незабутніх фільмів!