PaintShop® Pro 2021

Ви можете придбати ліцензії PaintShop® Pro 2021, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним партнером Corel в Україні зі статусом Silver Partner. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

PaintShop® Pro 2021 — надійні, універсальні та інтуїтивно зрозумілі інструменти для розробки дизайну і створення фото-проектів.

Повний опис

Фоторедагування на професійному рівні
Комплексний набір інструментів для користувачів всіх рівнів підготовки містить засоби редагування, ретушування і корекції фотографій.

Створення графічних дизайн-проектів
Для створення привабливих дизайн-проектів в програмі представлені інтуїтивно зрозумілі інструменти для малювання і роботи з текстом, а також кисті, візерунки і текстури.

Обробка фотографій за допомогою технологій ШІ
Засоби корекції в один клік, що функціонують на основі технологій машинного навчання і штучного інтелекту, допоможуть вам кардинально покращити кожну з ваших фотографій.

Різноманітний робочий простір 
PaintShop Pro приділяє особливу увагу аспекту кастомізації, тому в програмі представлений різноманітний робочий простір, який може бути налаштований відповідно до ваших уподобань і стилей роботи.

Ефекти
Сотні креативних фільтрів і цікавих ефектів додадуть вашим фотографіям виразності і допоможуть персоналізувати зображення для публікації в друкованому форматі або онлайн.

Нові можливості PaintShop Pro 2021

Потужні інструменти і функції фоторедагування

Надійні універсальні інструменти професійного рівня допоможуть вам повністю розкрити потенціал кожного фотознімка.

Базові інструменти

Обрізка за допомогою композиційних напрямних «Правило третин» і «Золотий перетин» дозволяє легко зміщувати фокус зображення. Для зміни розміру фотографій на вибір представлені різні пресети, функції зміни розміру в піксельному і процентному форматах, а також за розміром друку. Інструменти «Видалення подряпин» і «Корекція вицвітання» допоможуть відреставрувати і відретушувати старі фотографії, а також відновити колір і контрастність полинялих знімків.

Інструменти налаштування

У програмі представлені різноманітні засоби корекції, в тому числі «Яскравість і контрастність», «Освітлення та чіткість заливки», «Корекція вицвітання», «Баланс білого», «Відтінок і насиченість», «Кольорова корекція», а також рівні і криві для налаштування тонового діапазону.

Системні вимоги

 • Windows 10 (рекомендується версія 1809 або вище), Windows 8 / 8.1, Windows 7 (64-бітові версії), все з новітнім пакетом оновлень *
 • Для віртуалізації: Microsoft Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019.
 • Intel® Celeron серії G або AMD® Phenom II і вище (для підтримки ІІ-функцій рекомендується Intel® i5 або AMD® серії Ryzen і вище)
 • 4 ГБ оперативної пам’яті (для підтримки ІІ-функцій рекомендується 8 ГБ)
 • 3 ГБ вільного місця на жорсткому диску (рекомендується 4 ГБ)
 • Монітор із роздільною здатністю 1366 x 768 (рекомендується 1920 x 1080 на 100 т / д). Підтримка до 250 т / д і дисплей відповідного дозволу.
 • Відеоадаптер (з останнім драйвером), сумісний з DirectX 10 або вище (для GPU-прискорення рекомендується сумісна з DirectX 12 дискретна VGA-карта)
 • Internet Explorer 10 або вище
 • Веб-підключення потрібно для використання мережевих можливостей і перегляду відеоуроків
PaintShop Pro 2021 Ultimate

Новий робочий простір Sea-to-Sky ™ було створено для якісної обробки фотографій, зроблених під час підводної зйомки або зйомки з повітря. Також в програмі представлені інструменти, які функціонують за підтримки штучного інтелекту, спрямовані на радикальну оптимізацію процесу редагування

Всі можливості PaintShop Pro + бонусна колекція програмного забезпечення преміум-класу:

 • AI HDR Studio – це практичне і просте в роботі рішення для швидкої корекції зображень і додання їм унікального художнього флеру.
 • Робочий простір Sea-to-Sky ™ – набір спеціалізованих інструментів доробки і корекції, представлений в цьому абсолютно новому робочому просторі, допоможе вам підняти якість фотографій, зроблених під час підводної зйомки або зйомки з повітря, на новий рівень.
 • Painter® Essentials™ 7– перетворює фотознімки в дивовижні малюнки в імпресіоністському стилі, а також картини, написані олійними фарбами або пастеллю.
 • PhotoMirage™ Express –дозволяє буквально за кілька хвилин граючи трансформувати фотографії в заворожливі анімовані зображення.
 • Corel® AfterShot™ 3 — редагування фотографій RAW (64-бітна версія)
  Колекція художнього контенту (Corel® Creative Collection) – кисті, текстури і фонові зображення
PaintShop Pro 2021

Результати професійного рівня – за лічені секунди! Інструменти редагування, що функціонують за підтримки штучного інтелекту, піднімуть якість ваших фотографій на новий рівень.

 • Застосування стилю (ШІ) – трансформація фотографій в стилізовані художні зображення за допомогою технологій штучного інтелекту.
  Шумозаглушення (ШІ) – усунення випадкових варіацій яскравості і кольору в зображеннях.
 • Видалення артефактів (ШІ) – відновлення колірного балансу і загублених деталей, а також видалення артефактів JPEG-стиснення.
 • Підвищення дискретизації (ШІ) – збільшення фотографій без шкоди для дозволу і якості зображення.
 • Розділений вигляд – вікно попереднього перегляду застосування ефекту (робоча область фотографії).
 • Кисті, колірні палітри, градієнти, візерунки і тюбики – безмежні творчі можливості.
 • Робочий простір «Фотографія» – лаконічний сенсорний робочий простір для швидкої корекції фотографій.