19 вересня у Львові компанія SOFTICO спільно з Dassault Systèmes за підтримки Tech StartUp School, провели захід SOLIDWORKS DAY.

SOLIDWORKS DAY у Львові – захід, спрямований на підтримку і просування головної події року на ринку САПР і PLM – SOLIDWORKS SUMMIT UKRAINE 2019,  яка пройде в Києві 30 жовтня.

Захід зібрав понад 60 учасників, серед яких були інженери-конструктори, інженери-технологи, а також фахівці, чия робота пов’язана з виробництвом.

Гості SOLIDWORKS DAY дізналися про те, як за допомогою рішень SOLIDWORKS проектувати інноваційні промислові вироби та проводити їх віртуальні випробування, виконувати підготовку до виробництва, та багато іншого.

Учасники заходу отримали унікальну можливість поспілкуватися особисто з Азаматом Кардановим, Директором з розвитку бізнесу SOLIDWORKS в Україні, Dassault Systèmes, і сертифікованим інженером SOLIDWORKS, SOFTICO – Олександром Борченко.

Спеціальними гостями виступили представники компанії HP: Ігор Євчук, категорійний менеджер HP, і Олег Гурович, Менеджер категорії широкоформатних пристроїв HP.

Фотозвіт заходу

Компанія Dassault Systèmes втілює принцип 3DEXPERIENCE, забезпечуючи окремих людей і компанії віртуальним середовищем для створення стійких інновацій. Провідні рішення компанії допомагають змінити підхід до розробки, виробництва та сервісу.

З питань придбання рішень SOLIDWORKS звертайтеся до наших фахівців +380 (44) 383 410 або solidworks@softico.ua