Купити продукти Wilcom

Ви можете купити у нас рішення Wilcom, а також отримати консультацію з приводу цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Wilcom в вашому конкретному випадку.

Wilcom – це компанія, яка займається новаторськими розробками для вишитих виробів. У 1979 році засновники Wilcom поділилися своїм власним баченням для автоматизації індустрії вишивки. Саме їх ідеї змінили спосіб створення і виробництва вишитих товарів.

Компанія Wilcom, штаб-квартира якої знаходиться в Сіднеї (Австралія), привела індустрію до постійних нововведень. Завдяки репутації інноваційної компанії, Wilcom стала компанією з найпопулярнішим програмним забезпеченням для вишивки в світі. Програмні продукти цінуються в першу чергу за якість, продуктивність, за простоту у використанні і обслуговуванні.

Сьогодні Wilcom продає свої продукт в 100 країн світу, на більш ніж 12 мовах і має більш ніж 250 000 ліцензованих клієнтів. Їх зростання підтримується постійними інноваціями, розробкою нових продуктів, а останнім часом – спільною роботою з важливими партнерами або прямими інвестиціями в нові ринки.

Wilcom не стоїть на місці, впроваджуючи кращі в своєму класі рішення для текстильних товарів.

Останній випуск пакета EmbroideryStudio e4 від Wilcom став гучним глобальним успіхом. Включивши CorelDRAW Graphics Suite в комплексне рішення для декорування, він довів свою концепцію «Креативний за своєю природою. Ефективний по дизайну».

Офіційний сайт: https://www.wilcom.com/

Продукти Wilcom