Купити продукти Video Copilot

Компанія SOFTICO є офіційним реселером продуктів Video Copilot в Україні. Ви можете купити у нас рішення Video Copilot, а також отримати консультацію з приводу цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Video Copilot в вашому конкретному випадку.

Потрібні плагіни та інструменти для візуальних ефектів? Дуже добре, значить ми зможемо бути Вам корисні.

Компанія Софтіко є партнером Video Copilot – одного з лідерів по створенню інструментів і методів роботи з візуальними, звуковими і 3D ефектами для найвідоміших програм, таких як Adobe After Effects, Nuke.

На сьогоднішній день програми і плагіни розробки цього вендора, наприклад, такі як video copilot element 3d, є стандартними інструментами в великих студіях. Як каже автор Video Copilot – Andrew Kramer: «Ми прагнемо розробляти і розвивати особливі, інноваційні інструменти, які покращують якість та швидкість Вашого виробництва, пропонуючи свободу і гнучкість».

І судячи з усього місія працює, так як Video Copilot опублікували понад 150 підручників та десятки цифрових продуктів і плагінів, які використовуються професійними дизайнерами у всьому світі.

Офіційний сайт: http://www.videocopilot.net/

Продукти Video Copilot