Veeam Software

Ви можете купити у нас рішення Veeam Software, а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Veeam Software у вашому конкретному випадку.

Veeam Software міжнародна IT-компанія. Основний напрямок розробок компанії рішення для управління корпоративною віртуальною інфраструктурою на базі платформ VMware і Hyper-V. Флагманом став продукт для backup і відновлення резервних копій. Продукти цього розробника дозволяють знизити витрати, зменшити можливі ризики втрати даних, а також повністю реалізувати потенціал віртуального середовища. Основними перевагами програм Veeam стали глибокий моніторинг систем, швидкість відновлення даних і можливість знизити ризики при розгортанні рішень з допоміжного майданчика попереднього тестування.

При побудові сучасних центрів обробки даних, організації інвестують в віртуалізацію серверів. Підприємства стикаються з новими вимогами з боку кінцевих користувачів, включаючи доступ до даних і додатків 24/7, відсутність простоїв або втрати даних та експоненціальне зростання обсягів даних на 30-50% в рік. Виникає питання не відповідності між вимогами бізнес-процесів та їх здатністю ефективно забезпечити доступність. Ну що ж, Veeam вирішує ці проблеми.

На сьогоднішній день, компанія домоглася того, що час відновлення даних (RTPO) становить менше 15 хвилин. Always-On Business, як називає це сама команда Veeam. Штаб-квартира компанії знаходиться в місті Бар, Швейцарія. Заснована в 2006 році, компанія стала спадщиною Aelita Software компанії, відомої завдяки рішенням для адміністрування серверів на базі програмних продуктів компанії Microsoft. Послугами компанії вже скористалися 29,000 компаній та більш ніж: 135 000 замовників у всьому світі.

Офіційний сайт: https://www.veeam.com/ru/