Trident Software

Ви можете купити у нас рішення Trident Software, а також отримати консультацію з приводу цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Trident Software в вашому конкретному випадку.

Українська компанія Trident Software займається розробкою рішень для машинного перекладу текстів. З моменту свого заснування (1998 рік) компанія встигла розробити декілька видів продуктів – Language Master, L-Master 98 та Pragma. Trident Software звертає особливу увагу на лінгвістичну галузь і у всіх продуктах використовує власну багатомовну технологію.

Компанія досягла найкращих результатів в перекладі для української, російської і латиської мов, а також достатньо хорошої якості для інших напрямів перекладу. В даний час флагманське програмне забезпечення Trident Software – Pragma – включає вісім мов: англійська, німецька, французька, латиська, російська, українська, польська та казахська. Переклад можливий для всіх лінгвістичних комбінацій.

Користувачами продуктів Trident Software є Верховна Рада України, Секретаріат Президента України, Кабінет міністрів, Національний банк і більшість інших урядових установ в Україні, великі індустріальні та фінансові компанії, всі загальноосвітні школи України, а також малий бізнес та приватні особи у всьому світі.

Офіційний сайт: http://www.translate.ua/

Купити продукти Trident Software