The Foundry

Ви можете купити у нас рішення The Foundry, а також отримати консультацію з приводу цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії The Foundry в вашому конкретному випадку.

Компанія The Foundry розробляє рішення для створення графічних і візуальних ефектів (VFX), що використовуються провідними художниками, дизайнерами і творчими людьми у всьому світі. Портфоліо The Foundry дозволяє фахівцям готувати технічні візуалізації високого рівня в декількох галузях промисловості, включаючи виробництво і дизайн продукції, маркетинг і рекламу, ЗМІ та розробку ігор.

Флагманське програмне забезпечення The Foundry – це пакет 3D-інструментів MODO, що випускається з 2012 року. Комплекс MODO об’єднує моделювання, малювання, мультиплікацію і рендеринг в одному продукті. MODO дозволяє працювати з величезною різноманітністю продуктів – від споживчих товарів, упаковки та рекламних матеріалів до контенту ігор, мультиплікації та ін.

На додаток до MODO лінійка продуктів The Foundry включає NUKE (серійну підготовку композицій), HIERO (створення і редагування знімків), MARI (цифрове 3D-малювання), KATANA (розробку зовнішнього вигляду і структури освітлення структури), FLIX (спільну розробку історії візуалізації) , OCULA (комплект інструментів виправлення стереоскопії), а також безліч різних плагінів.

Всі продукти компанії, включаючи MODO, розроблялися для створення візуальних ефектів в художніх фільмах, телевізійних проектах і рекламі: фільмах «Гравітація», «Тихоокеанський кордон», «Війна Світів Z», «Хоббіт» і «Життя Пі» (переможець «Оскар- 2013 »в номінації кращі візуальні ефекти), серіалах « Одного разу в казці »,« Звалилися небеса »,« Підпільна імперія »і« Гра престолів ». Клієнтами The Foundry є найбільші кіностудії і центри телевізійних програм, такі як Pixar, ILM, Double Negative, The Moving Picture Company, Walt Disney Animation, Weta Digital, Framestore і Sony Pictures Imageworks.

У 2013 The Foundry вже четвертий рік поспіль потрапила до списку Sunday Times Tech Track 100. У 2014 році компанія була включена в список номінацій UK Tech Awards і National Business Awards.

Офіційний сайт: https://www.thefoundry.co.uk/