Teramind

Ви можете купити у нас рішення Teramind, а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Teramind в вашому конкретному випадку.

Teramind забезпечує підхід, орієнтований на користувача, для моніторингу поведінки співробітників. Програмне забезпечення Teramind спрощує збір даних співробітників для виявлення підозрілої діяльності, виявлення можливих загроз, моніторингу ефективності роботи співробітників і забезпечення відповідності галузі вимогам.

Рішення Teramind допомагають зменшити інциденти з безпекою, надаючи в режимі реального часу доступ до дій користувача, пропонуючи попередження, перенаправлення і блокування користувачів, для того щоб робота в компанії була максимально ефективною і безпечною.

Teramind пропонує, як хмарні, так і локальні варіанти розгортання для задоволення вимог вашої організації.

Команда Teramind має багаторічний досвід у створенні та доставці всіх функцій, необхідних для надання користувачам найкращих варіантів налаштування для їх потреб. Сотні компаній у всьому світі використовують Teramind для моніторингу співробітників, дотримання аудиту, захисту даних та підвищення продуктивності.

Офіційний сайт: https://www.teramind.co/

Купити продукти Teramind