Telia

Ви можете купити у нас рішення Telia, а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Telia у вашому конкретному випадку.

Компанія Телія ЛИТВА – Європейський оператор дата-центів і лідер IT-аутсорсингу в Прибалтиці. Вибираючи послуги компанії, клієнти можуть бути впевнені в орієнтації на якість, прозорості послуг та компетентності в складних проектах. Послуги Телія ЛИТВА допомагають знизити витрати, підвищити ефективність компанії не тільки в сфері IT, а й в роботі всього підприємства, і здійснювати управління ризиками. Телія ЛИТВА входить в міжнародну корпорацію «Telia Company AB», яка є не тільки гарантом стабільності, а й інвестицій в новітні технології, завдяки яким може пропонувати складні послуги.

Телія ЛИТВА – один з небагатьох постачальників послуг в сфері IT, не тільки пропонують послуги, але й здатні модифікувати конкретні рішення відповідно до вимог замовників та надавати консультації з розвитку IT-стратегії компанії до початку її реалізації. Така бізнес-модель дозволяє здійснювати зовнішній IT-аутсорсинг.

Телія ЛИТВА гарантує, що всі процеси виконуються на основі методики ITIL, управління і обслуговування IT-сервісів відповідає сертифікату ISO20000, компетентності співробітників компанії приділяється належна увага, і всі роботи виконуються на професійному рівні.

Тісна співпраця з провідними виробниками обладнання програмного забезпечення дозволяє компанії пропонувати клієнтам нові рішення. Технологічні партнери: Oracle, Microsoft, VMwera, SAP, партнерство Cisco в статусі «Select Certified», IBM, Hewlett-Packard, партнер EMC в статусі «Velocity Solution Provider Affiliate» та ін.

Технічна підтримка компанії працює в режимі 24х7 литовською, англійською та російською мовами.

Офіційний сайт: https://www.telia.lt