SurveyMonkey

Ви можете купити у нас рішення SurveyMonkey, а також отримати консультацію щодо ціни, ліцензування і підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як найоптимальніше купити ліцензії SurveyMonkey в вашому конкретному випадку.

Офіційний сайт: www.surveymonkey.com

Компанія була заснована в 1999 році і реорганізована в акціонерне товариство в 2011 році. Штаб-квартира SurveyMonkey базується у США, офіси розташовані в Ірландії і Канаді.

SurveyMonkey розробила хмарну платформу для організації та проведення опитувань, що працює за моделлю обслуговування клієнтів SaaS. 98% компаній зі списку Fortune 500 є клієнтами SurveyMonkey, а кількість користувачів платних функцій платформи налічується понад 606 тисяч.

SurveyMonkey – це служба як для створення простих і невеликих опитувань, так і для масової розсилки анкет, виявлення тенденцій і складання великих досліджень. Сервіс дозволяє швидко створювати опитування, налаштовувати їхній зовнішній вигляд, змінювати місцями запитання, проводити А/Б-тестування, вставляти опитування на сайти і в соціальні мережі, складати дуже детальні і наочні звіти, захищати дані і інтегрувати засоби з MailChimp, GroSocial, CleverReach і іншими сервісами.

Компанія надає три типи рішень на своїй платформі. Перше – це базовий безкоштовний продукт, який дозволяє користувачам швидко організувати прості опитування. Користувачам, яким недостатньо базових безкоштовних функцій, компанія пропонує план оплачуваної підписки з необмеженою кількістю опитувань, аналітикою та цілодобовою техпідтримкою. Друге рішення SurveyMonkey Enterprise, серед відмінних функцій якого: керування обліковими записами, технології спільної роботи і засоби інформаційної безпеки корпоративного рівня. Третім рішенням компанія пропонує кілька недавно придбаних рішень, які, серед іншого, забезпечують засоби аналітики якості обслуговування і ступеня залученості персоналу.

Купити продукти SurveyMonkey: