SSL-сертификаты

Ви можете купити у нас рішення SSL-сертифікати, а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії SSL-сертифікати в вашому конкретному випадку.

SSL-сертифікати – технологія, яка забезпечує безпечні з’єднання між браузером і веб-сервером. При установці на веб-сервері, активується блокування і протокол https, що дозволяє проводити шифрування переданих даних.

Основна причина, по якій використовується SSL, полягає в тому, щоб зберігати конфіденційну інформацію, відправлену через Інтернет, в зашифрованому вигляді, щоб зрозуміти її міг тільки передбачуваний одержувач. Це є дуже важливим моментом так, як перед тим як потрапити на потрібний сервер, інформація передається з однієї машини на іншу. Всі комп’ютери в цьому ланцюжку передачі, між користувачем і кінцевою точкою, можуть бачити передану інформацію в тому випадку, якщо не було встановлено SSL-сертифікат. Коли використовується SSL-сертифікат, інформація стає нечитаємою для всіх, за винятком сервера, на який було відправлено інформацію.

Офіційний сайт: http://qoo.by/2ics

Купити продукти SSL-сертифікати