SpectraCal

Компанія SOFTICO є офіційним реселером компанії SpectraCal в Україні. Ви можете купити у нас рішення SpectraCal, а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії SpectraCal у вашому конкретному випадку.

Компанія SpectraCal є світовим лідером з рішень підвищення точності зображень. SpectraCal надає все необхідне для калібрування відео дисплеїв. Продукт підходить для продакшн і пост-продакшн, комерційних і домашніх кінотеатрів, а також промисловості (SpectraCal розробили велику кількість програмних продуктів для роботи з різними технологіями виведення зображення).

Флагманський продукт SpectraCal CalMAN є лідером ринку та широко використовується для калібрування відео в усьому світі.

Дерек Сміт заснував SpectraCal в березні 2007 року після розробки програмного забезпечення калібрування відео для особистого використання в своєму домашньому кінотеатрі. З тих пір компанія виросла з фірми з трьома співробітниками до лідера в своєму сегменті.

SpectraCal впровадили інноваційні технології калібрування екрану відео, які цінуються в області відображення і передачі кольору, чим і завоювали партнерські відносини з виробниками дисплеїв, моніторів і пристроїв вимірювання світла. Багато патентів в області технологій передачі кольору належать саме компанії SpectraCal та її технічним фахівцям.

Офіційний сайт: http://calman.spectracal.com/

Купити продукти SpectraCal