Sparx Systems

Компанія SOFTICO є офіційним реселером компанії Sparx Systems Ltd в Україні. Ви можете купити у нас рішення Sparx Systems Ltd, а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Sparx Systems Ltd у вашому конкретному випадку.

Австралійська компанія Sparx Systems Ltd, заснована в 1996 році, є розробником високопродуктивних і масштабованих інструментів візуального моделювання та проектування систем, що інтенсивно використовують ПЗ (SIS). Програмне забезпечення Sparx Systems надає корпоративним бізнес-системам компаній, що працюють в сфері фінансів, оборони, державного управління, рекреації, телекомунікації та ін., високу гнучкість і функціональність.

Випущений у 2000 році флагманський продукт компанії – діаграма послідовності Enterprise Architect – це всеосяжна система аналізу і дизайну, яка базується на технології уніфікованої мови моделювання (UML). Рішення Enterprise Architect 12 затребуване серед аналітиків, дизайнерів, розробників, тестувальників, менеджерів проектів та інших фахівців, залучених до процесу розробки, що також відповідають за проведення бізнес-аналізу.

Користувачами продуктів Sparx Systems є понад 250 тисяч організацій у всьому світі. Серед клієнтів компанії – як великі транснаціональні корпорації, так і представники малого бізнесу та індивідуальні консультанти, а також державні та академічні структури.

Програмне забезпечення Sparx Systems

  • Enterprise Architect – UML-інструменти для аналізу та проектування моделей ПЗ.
  • Model Driven Generator (MDG) Link – серія програм для зв’язування продукту Enterprise Architect із середовищами розробки DOORS, Eclipse і Visual Studio.Net.
  • Model Driven Generator (MDG) Integrator – серія програм для інтеграції Enterprise Architect із середовищами Eclipse і Visual Studio.Net і платформою TcSE.

Офіційний сайт: http://www.sparxsystems.com/

Купити продукти Sparx Systems