Social Links

Ви можете купити у нас рішення Social Links, а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Social Links у вашому конкретному випадку.

Social Links – виробник програмного забезпечення, який розробляє інструменти для збору та аналізу даних у відкритих джерелах в інтернеті в цілому, і в соціальних мережах, зокрема з використанням так званих інструментів OSINT. Вони дозволяють користувачам відповідати на такі питання, як “Хто цей користувач (або компанія)”, “З ким він пов’язаний і, як саме він це робить?”. Компанія Social Links заснована в 2015 році зі штаб-квартирою в Амстердамі, Нідерланди.

У 2016 році компанія випустила свій перший комерційний продукт Social Links Pro. В даний час компанія зосереджена на розробці простих рішень для широкого кола фахівців, що спрощують повсякденну ручну роботу і підвищують рівень аналізу інформації до сучасних стандартів зручності і швидкості обробки.

У 2019 компанія відкрила офіс в Нідерландах і випустила довгоочікувану систему автоматизації пошуку DarkNet, а також анонсувала флагманську версію свого продукту – Social Links Box.

Офіційний сайт 

Купити рішення Social Links