Sapien

Ви можете купити у нас рішення SAPIEN Technologies, а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії SAPIEN Technologies у вашому конкретному випадку.

Офіційний сайт: https://www.sapien.com/

SAPIEN Technologies, Inc. один з провідних в світі виробників інформаційних технологій і програмних рішень. Компанія спеціалізується на інструментах для розробників. Прагне до створення кращих у своєму класі рішень і пропонує програмне забезпечення, навчання, публікації. Компанія заснована в 1986 році і знаходиться в США, штат Каліфорнія, місто Напа.

Продукти SAPIEN Technologies – програми для оптимізації роботи з Windows, щоб зробити виконання адміністративних завдань Windows – створення скриптів, роботу з базами даних, роботи з XML або пов’язаними з ними технологіями – простими та ефективними.

Продукти вендора:

  • PrimalScript – для розробки скриптів середовища на корпоративному рівні, що підтримує велику кількість типів файлів і мов, в тому числі в PowerShell, сценарії VBScript, і jscript, asp і ASP.NET.
  • PrimalSQL – використовується для запитів до бази даних розробки та тестування додатків.
  • PrimalXML – допомагає користувачеві робити закладки, пошук і заміну, копіювати, клонувати і вставляти різні атрибути для XML-даних.
  • ChangeVue – інструмент системи управління вихідним кодом.
  • PrimalMerge – спрощує процес порівняння вмісту.
  • PrimalScope – скрипт налагодження програми.

Продуктами SAPIEN Technologies, Inc. користуються системні або мережеві адміністратори, веб-розробники, адміністратори баз даних, флеш-розробники. SAPIEN Technologies, Inc присуджують нагороду MVP. Таким чином висловлюється вдячність членам IT співтовариства, які просувають продукцію компанії і сприяють її вдосконаленню та успіху.