Salesforce

Одна з найбільших інформаційних технологічних компаній у світі, яка спеціалізується на розробці та наданні рішень для управління відносинами з клієнтами (CRM), автоматизації маркетингу, аналізу даних та інших галузях сфери продажів і бізнесу.

Допомагає вести ефективну комунікацію з клієнтами, відстежувати їхні запити та потреби, а також створювати персоналізовані пропозиції та послуги.

Сприяє збільшенню обсягу продажів, поліпшенню управління лідами, ускладненню продажів і підвищенню лояльності клієнтів.

Дає змогу автоматизувати багато бізнес-процесів, що зменшує час і витрати на адміністрування та дає змогу спростити рутинні завдання.

Надає високий рівень безпеки та захисту даних, що важливо для дотримання правил і нормативів щодо конфіденційності даних.

Надає інструменти для аналізу даних, створення звітів і визначення ключових метрик бізнесу для прийняття управлінських рішень.

Доступність мобільних додатків Salesforce, які дають змогу отримувати доступ до важливої інформації з будь-якого місця.

Чим займається Salesforce?

Це допомагає командам краще працювати разом. Ваш бізнес може використовувати один додаток Customer 360 або комбінацію з них. Покращуючи комунікацію команди, автоматизуючи повторювані завдання й отримуючи більше інформації за допомогою штучного інтелекту, наші клієнти досягають більшого успіху в бізнесі.

З’єднайте точки між маркетингом і продажами

Об’єднайте всі дані ваших клієнтів в одному місці, щоб поєднати стратегію кампанії, аудиторію та контент. Використовуйте генеративний ШІ для створення персоналізованих повідомлень і відправки їх потенційним клієнтам саме там, де вони, найімовірніше, будуть з ними взаємодіяти. Коли клієнти натискають на ваше оголошення або вебсайт, автоматичне повідомлення надсилається у відділ продажів, що повідомляє команду про нового ліда.

Поділіться додатковою інформацією, щоб укласти більше угод

Продавайте швидше з автоматизацією кожного завдання і робочого процесу. Отримайте надійний прогнозний і генеративний ШІ, вбудований у вашу CRM. Автоматичні підказки кажуть вам, коли потрібно починати взаємодію з клієнтом, потім Sales GPT може створювати ваші електронні листи, генерувати резюме клієнтів і навіть робити нотатки про дзвінки з продажу.

Переосмисліть сервіс за допомогою надійного ШІ

Масштабуйте підтримку і підвищуйте продуктивність – від контакт-центру до польових місць – з усіма вашими даними на єдиній, надійній платформі. Автоматизуйте рутинні завдання та бізнес-процеси. Надайте всім ідеї та інструменти, засновані на штучному інтелекті, та інструменти, необхідні для надання персоналізованого досвіду, який розвиває любов клієнтів.

Нехай дані підкажуть вам, де зосередитися

Зробіть так, щоб усім було легко ухвалювати більш швидкі та розумні рішення за допомогою візуалізації даних Tableau на базі штучного інтелекту. Прості у використанні інформаційні панелі спрощують для всіх копання в даних, розкриття і дію на основі ідей. І автоматичні повідомлення попереджають членів команди при виявленні нетипової тенденції або нової проблеми з обслуговуванням.

Понад 150 000 компаній, як великих, так і малих, розвивають свій бізнес із Salesforce

Хочете дізнатися про продукти більше?

Заповніть форму і ми з вами обов’язково зв’яжемося