RedHat

Ви можете купити у нас рішення RedHat, а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії RedHat у вашому конкретному випадку.

RedHat – це провідна американська корпорація, що випускає високопродуктивні рішення на основі вільної операційної системи Linux.

Провідним напрямком діяльності компанії RedHat з 1993 року є розробка, постачання та підтримка Linux-рішень для корпоративних IT-інфраструктур будь-якого розміру і складності. Вендор використовує найбільш передові та ефективні досягнення світового співтовариства Linux для вирішення завдань бізнесу. Понад 70 офісів Red Hat працюють у всьому світі, а найбільші клієнти вендора складають більше 90% списку Fortune 500.

Флагманське програмне забезпечення RedHat представлено корпоративною операційною системою Red Hat Enterprise Linux, яка відрізняється високою масштабованістю, продуктивністю, надійністю і економічністю. Інші продукти Red Hat займають провідні позиції в сфері хмарних технологій, віртуалізації, систем зберігання, додатків, управління і сервіс-орієнтованого архітектурного і сполучного ПЗ. Рішення компанії володіють сертифікатами від провідних постачальників ПЗ та устаткування: SAP, IBM, Oracle, HP, Dell та ін.

Програмне забезпечення Red Hat:

  • Red Hat Enterprise Linux – корпоративна операційна система на базі Linux.
  • Red Hat JBoss Middleware – сімейство корпоративних продуктів для відкритих гібридних хмарних середовищ.
  • Red Hat Storage Server – сімейство рішень для побудови масштабованої платформи зберігання даних в фізичних, віртуальних і хмарних середовищах.
  • Red Hat Enterprise MRG – повнофункціональна версія ОС Red Hat Enterprise Linux для виконання додатків в реальному часі.
  • Red Hat Cloud Infrastructure – система організації поступового переходу підприємств з віртуальних ЦОД до хмарної архітектури.
  • Red Hat Enterprise OpenStack – відмовостійка платформа для розробки керованої корпоративної або публічної хмари.

Офіційний сайт: https://www.redhat.com/en

Купити продукти RedHat