PTC

Ви можете купити у нас рішення PTC, а також отримати консультацію з приводу цін ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії PTC в вашому конкретному випадку.

Компанія PTC володіє повним портфоліо програмних технологій для Промислового Інтернету речей. У 1986 році компанія зробила революцію в цифровому 3D-моделюванні і зробила інжинірингову підготовку виробництва загальнодоступною і простою. Тепер перевірені рішення PTC допомагають компаніям легко трансформувати свій підхід до створення, експлуатації та обслуговування виробів.

Рішення PTC для автоматизованого проектування (CAD), управління життєвим циклом виробів (PLM), управління життєвим циклом додатків (ALM), управління життєвим циклом обслуговування (SLM), а також Інтернету речей (IoT) дозволяють здійснити трансформацію процесів і забезпечити замкнутий життєвий цикл управління виробами та обслуговуванням, підвищивши їх інтелектуальність і мережеві можливості. Програми допомагають оптимізувати дії окремих підрозділів і скоординувати їх в рамках всього підприємства: від відділу проектування до ланцюжка поставок і від виробничого підрозділу до відділів продажу і обслуговування.

В даний час число клієнтів PTC налічує понад 28 000 підприємств по всьому світу. PTC допомагає їм створювати, експлуатувати і обслуговувати вироби для таких глобальних галузей, як виробництво промислового устаткування, автомобілебудування, високі технології, розробка електроніки, побутової техніки та медичних приладів, а також оборонна промисловість і роздрібна торгівля. Співпраця з PTC допоможе вам вдосконалити свої вироби і послуги, повністю розкривши їх потенціал в світі, де правлять інтелектуальні мережеві технології.

Офіційний сайт: http://www.ptc.com/

Купити продукти PTC