Proxmox

Ви можете купити у нас рішення Proxmox, а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Proxmox у вашому конкретному випадку.

Proxmox Server Solutions – компанія, заснована в Австрії в 2005 році. В цей рік засновники Martin Maurer і Dietmar Maurer випустили Proxmox Mail Gateway – програмне забезпечення для захисту поштових серверів від спаму, вірусів, троянів і фішингових атак. Три роки по тому компанія опублікувала платформу для віртуалізації Proxmox Virtual Environment (VE) – комплексне рішення для управління віртуалізацією серверів, що об’єднує віртуалізацію на основі контейнерів і гіпервізор KVM на одному веб-інтерфейсі управління.

Компанія Proxmox з невеликого стартапу вже перетворилася в успішний міжнародний бізнес, який надає безпечне і просте у використанні програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом для віртуалізації і захисту електронної пошти. Клієнти в 140 країнах – це підприємства різного розміру і галузей, а також університети, НВО та приватні користувачі.

Офіційний сайт: https://www.proxmox.com/en/

Купити продукти Proxmox