Prime Consulting & Technologies

Компанія SOFTICO є офіційним дистриб’ютором продуктів Prime Consulting & Technologies в Україні. Ви можете купити у нас рішення Prime Consulting & Technologies, а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Prime Consulting & Technologies у вашому конкретному випадку.

Офіційний сайт: https://ultimateforensics.com/

Фахівці Prime Consulting & Technologies мають багаторічний досвід в комп’ютерному ретроспективному аналізі, розслідуваннях інцидентів ITSec і захисту корпоративних інформаційних систем. Виникла необхідність створення нових інструментів для роботи фахівців з інформаційної безпеки і можливості автоматизації завдань безпеки, пов’язаних з моніторингом і пошуком графічної інформації в корпоративному секторі і розслідуванням злочинів, пов’язаних з ІТ.

Prime Consulting & Technologies також займаються створенням великих автоматизованих інформаційних систем і роботою з великими даними. Продукти компанії вже використовуються в ряді урядових, комерційних і правоохоронних організацій у всьому світі і зарекомендували себе як потужне і надійне рішення.

Розробники працюють в області IT Secury і Computer Forensics, що дозволяє створювати систему моніторингу і швидкого пошуку графіки і відео, адаптовану як для рядових співробітників служб безпеки, так і для фахівців з інформаційної безпеки. Результати пошуку видаються у вигляді електронних документів з електронними підписами, що дозволяє використовувати їх в якості доказів у суді.

Основна діяльність:

  • Поставка, установка і супровід систем моніторингу і швидкого пошуку інформації.
  • Тонке налаштування та інтеграція систем моніторингу і швидкого пошуку інформації з існуючими системами безпеки.
  • Організаційно-правовий консалтинг і розробка додаткових інструментів для розширеного моніторингу і швидкого пошуку інформації.

Купити продукти Prime Consulting & Technologies