Parallels Inc.

Ви можете купити у нас рішення Parallels Inc, а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Parallels Inc у вашому конкретному випадку.

Parallels Inc. – світовий лідер на ринку міжплатформених рішень, які забезпечують користувачам простий доступ до необхідних їм додатків та файлів, а також їх використання з будь-якого пристрою і в будь-якій операційній системі.

Компанія створена в 1999 році, має офіси в Північній Америці, Європі, Австралії та Азії. Рішення Parallels допомагають корпоративним і домашнім користувачам безпечно і ефективно використовувати свої пристрої і саме ті технології, які їм зручні: Windows®, Mac®, iOS, AndroidTM, Chromebook, Windows Phone, Linux, Raspberry Pi або хмарні рішення.

Продукти Parallels забезпечують дуже зручну доставку віртуальних робочих столів та додатків на будь-який пристрій, запуск операційної системи Windows на комп’ютері Mac, управління комп’ютерами Mac за допомогою Microsoft SCCM та віддалений доступ до комп’ютерів PC і Mac з будь-якого пристрою.

Офіційний сайт: https://www.parallels.com/