Nitro

Ви можете купити у нас рішення Nitro, а також отримати консультацію з приводу цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Nitro в вашому конкретному випадку.

Компанія Nitro змінює підхід до роботи з документами в світовому масштабі. За допомогою підключення робочої станції до хмари створювати, редагувати, спільно використовувати і підписувати роботи в автономному режимі стало набагато простіше.

Компанія була заснована в Австралії. Головний офіс компанії розташований в діловій частині Сан-Франциско. Філії компанії розташовані в Мельбурні (Австралія), Нітра (Словаччина) і Дубліні (Ірландія). Nitro є однією з найбільш швидкозростаючих приватних компаній і отримала множинні нагороди, включаючи Inc. 500/5000, BRW Fast 100, Deloitte Technology Fast 50 і Software 500.

Понад 575 000 підприємств користуються програмою Nitro, включаючи більше 50% зі списку Fortune 500. Також, Nitro є основним партнером-постачальником рішень для роботи з файлами PDF для компанії Lenovo®, а відмічені нагородою продукти, включаючи Nitro Pro і Nitro Cloud, використовуються мільйонами людей щомісяця майже в 200 країнах.

Офіційний сайт: https://www.gonitro.com/

Купити продукти Nitro