NetSupport

Компанія SOFTICO є офіційним дистриб’ютором продуктів NetSupport в Україні. Ви можете купити у нас рішення NetSupport, а також отримати консультацію з приводу цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії NetSupport в вашому конкретному випадку.

NetSupport є IT-компанією зі штаб-квартирою в Пітерборо, Великобританія. Діяльність компанії орієнтована на розробку комерційного програмного забезпечення для управління і підтримки локальних і глобальних мереж. Постійний попит на продукти розробника говорить про його лідерство на ринку.

Компанія поставляє свою продукцію через міжнародну мережу дистриб’юторів, з офісами в Великобританії, Сполучених Штатах Америки, Канаді, Німеччині та Японії. NetSupport є визнаним в якості однієї з провідних і найбільш швидко зростаючих компаній-розробників програмного забезпечення в Європейському Союзі. Більш того, NetSupport є володарем престижних нагород за якість та інновації.

Офіційний сайт: http://www.netsupportsoftware.com/

Купити продукти NetSupport