miniOrange

Ви можете купити у нас рішення miniOrange, а також отримати консультацію що ціни, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як найоптимальніше купити ліцензії miniOrange у вашому конкретному випадку.

miniOrange – американська компанія, розробник хмарних і локальних рішень для керування ідентифікацією і доступом (IAM). Компанія заснована у Вілмінгтоні, штат Массачусетс.

miniOrange прагне надати організаціям можливість безпечного управління доступом до всіх своїх веб-додатків в єдиному рішенні.

Напрямки роботи компанії

1. Керування ідентифікацією та доступом

Управління ідентифікацією і доступом (IAM) – це норма, що забезпечує безпеку інформаційних систем, які дозволяють забезпечити необхідний доступ до потрібних ресурсів у потрібний час.

2. Компанія надає послуги IAM для:

  • Google Apps, Salesforce, Office 365, Dropbox, Amazon AWS, Joomla (3000+ додатків).
  • Єдиний вхід із використанням таких стандартів, як SAML, WSFED, OpenID, OAuth і технологія на основі плагінів, RADIUS, агенти Siteminder, Tomcat Valve, Spring Security, Websphere TAI.
  • Єдиний вхід Windows із використанням Remotespark, RDP.
  • Єдиний вхід у додатках для iOS та Android.
  • Єдиний вхід у стистему Java – коннектори для будь-якого сервера додатків, наприклад, Tomcat із використанням Valves, Spring security, Websphere TAI, Weblogic, JBoss, IIS.
  • Плагіни браузера для Safari, Chrome, Firefox та IE.

3. Установка Active Directory Federation Services (AD FS), налаштування.

4. Інтеграція VPN за допомогою RADIUS.

5. Інтеграція 2-факторних методів аутентифікації, зокрема, Одноразовий пароль (OTP) через SMS, OTP через електронну пошту, Позаполосні SMS, Позаполосна електронна пошта та багато іншого.

6. Біометрична аутентифікація, включючи інтеграцію із виявленням облич та аутентифікацією, голосова аутентифікація на основі голосового відбитку, виявлення та верифікація відбитку великого пальца.

miniOrange використовує гнучкий метод розробки програмного забезпечення. Кожне оновлення ретельно тестується, щоб гарантувати високу якість програмного забезпечення.

Маючи більш ніж 5-річний досвід інтеграції з різними додатками, miniOrange користується довірою відомих брендів по всьому світу.

Офіційний сайт: www.miniorange.com

Купити продукти miniOrange: