MAXON

Ви можете купити у нас рішення MAXON, а також отримати консультацію з приводу цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії MAXON в вашому конкретному випадку.

MAXON Computer це передовий розробник 3D ПЗ, широко відомий на ринку 3D моделювання та анімації з флагманом своєї продуктової лінійки – Cinema 4D. На сьогодні більше тисячі компаній по всьому світу вибрали продукцію Maxon для створення 3D графіки, архітектурних моделей, графіки для комп’ютерних ігор, ілюстрацій і багато чого іншого.

Компанія MAXON Computer була заснована в 1986 році чинним керівництвом компанії: Гарольдом Егелом, Гарольдом Шнайдером і Уве Баертелс. Головний офіс компанії розташований в Німеччині. У 2000 році компанія Nemetschek AG прийняла рішення купити Maxon і придбала 70% акцій, 30% власності залишається донині за засновниками компанії. Входження в групу компаній Nemetschek (яка активна розробляє передові рішення в області CAD, наприклад Allplan, ArchiCAD і Vectorworks) дозволило істотно покращити функціонал і продуктивність продуктів та розширити мережу розповсюдження продуктів Maxon по всьому світу.

Вперше представлена ​​в 1993 на платформі Amiga, CINEMA 4D була адаптована для Mac OS і Windows OS в 1996. Зараз, після багатьох років досвіду розробки, продукт зарекомендував себе як потужний, надійний і стабільний, простий у використанні і швидкий продукт. Тісні взаємини з розробниками апаратного забезпечення, такими як Intel і Apple, дозволяє тримати руку на пульсі світу технологій і забезпечувати краще програмне рішення для передових технологій. На даний момент відділ розробки ПЗ очолюють фахівці, які створили оригінальні продукти CINEMA 4D і контролюють, щоб нові функції і можливості продукту не входили в конфлікт з ключовими цілями Cinema 4D – потужності програми, швидкості, стабільності в роботі і простоти роботи.

Програмне забезпечення MAXON Computer GmbH:

  • MAXON CINEMA 4D – пакет для створення і редагування тривимірної графіки і анімації.
  • BodyPaint 3D – набір інструментів розробки, розкладки текстур, тривимірної графіки і анімації.

Офіційний сайт: https://www.maxon.net/ru/

Купити продукти MAXON