Kaspersky Lab

Ви можете купити у нас рішення Kaspersky Lab, а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Kaspersky Lab у вашому конкретному випадку.

Kaspersky Lab – одна з найбільш найдинамічніших компаній у сфері інформаційної безпеки. Компанія була заснована в 1997 році. Зараз це міжнародна група, яка веде діяльність в більш ніж 200 країнах і регіонах світу. Kaspersky Lab має локальні представництва в 30 країнах на 5 континентах. Серед її корпоративних клієнтів більш 270 000 компаній по всьому світу: від малих підприємств до великих державних і комерційних організацій.

Продукти харчування й технології Kaspersky Lab захищають більше 400 000 000 користувачів у всіх куточках земної кулі.

Програмне забезпечення Касперського:

  • Kaspersky Endpoint Securityдля бізнесу Стандартний – включає засоби управління мобільними пристроями і їх захисту від шкідливих компонентів. Реалізовано засоби контролю корпоративних ПК (використання web-ресурсів, пристроїв і програм).
  • Kaspersky Endpoint Security для бізнесу Стартовий – високоефективне рішення для захисту від шкідливого ПЗ з можливостями централізованого впровадження, управління та формування звітів.
  • Kaspersky Endpoint Security для бізнесу Розширений – надає інструменти захисту і управління необхідні для впровадження політик IT-безпеки, блокування шкідливого ПЗ і запобігання втрати даних, а також для підвищення продуктивності корпоративної IT-інфраструктури.
  • Kaspersky Total Security для бізнесу – повнофункціональний засіб захисту корпоративної IT-інфраструктури та управління нею.
  • Kaspersky Small Office Security – рішення для комплексного антивірусного захисту невеликих організацій.
  • Kaspersky Security для мобільних пристроїв – модуль для управління мобільними пристроями і їх захисту.
  • Kaspersky Security для віртуальних середовищ – система захисту віртуалізованих інфраструктур (серверів, дата-центрів і настільних ПК) від шкідливого коду.
  • Kaspersky Security для поштових серверів – рішення для захисту поштових серверів і серверів спільної роботи від шкідливих програм і спаму.
  • Kaspersky Security для інтернет-шлюзів – безпечний доступ до мережі Інтернет для всіх співробітників організації, автоматичне видалення шкідливих і потенційно небезпечних програм з потоку даних, що надходить в мережу по протоколах HTTP / FTP.
  • Антивірус Касперського для систем зберігання даних – засіб для захисту файлів і архівів, що знаходяться в файлових сховищах EMC Celerra, від шкідливих об’єктів.

Купити продукти Kaspersky Lab