JetBrains

Ви можете купити у нас рішення JetBrains, а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії JetBrains у вашому конкретному випадку.

Чеська компанія JetBrains була заснована в 2000 році. Вона є дуже відомим постачальником нових рішень для різних розробників програм. Компанія успішно створює надійні, багатофункціональні і прості робочі інструменти, призначені для швидкої розробки комп’ютерних програм на мовах C #, Java, ASP.NET, а також VB.NET. Завдяки інноваційним технологіям, успішно застосовуються в рішеннях від компанії JetBrains s.r.o, якість коду і продуктивність праці програмістів підвищуються.

У компанії JetBrains є цілий ряд представництв в США, Канаді та Росії. Більше 3000 компаній в 70-ти країнах усього світу користуються програмними продуктами розробника в різних сферах: біотехнології, IT-інфраструктура, банківська справа, фінанси, розробка мобільних програмних продуктів, велика промисловість. Раціональні рішення компанії успішно застосовуються в якості практичного навчання орієнтованого типу програмування в технічних навчальних закладах. Ліцензію Jetbrains вже придбали компанії American Express, Medical Systems, Bank Of America, Ford, Walt Disney GE, Hewlett-Packard Company та інші.

Нові рішення компанії щорічно завойовують нагороди світового масштабу, це свідчить про популярність програм JetBrains серед IT-фахівців.

Лінійка програмних продуктів:

  • ReSharper – багатофункціональний модуль, призначений для середовища програмної розробки в Visual Studio 2008 року.
  • TeamCity – інноваційне інтегроване середовище для групової розробки, заснованої на NET і Java.
  • IntelliJ IDEA – високотехнологічний просунутий комплекс інтегрованих інструментів для ефективного програмування Java.
  • JetBrains dotTrace – інструмент для зручного профілювання додатків NET.

Купити продукти JetBrains