Intel

Ви можете купити у нас рішення Intel, а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Intel у вашому конкретному випадку.

Intel є заслуженим світовим лідером в сфері обчислювальної техніки, розробок апаратних засобів і програмного забезпечення і комп’ютерних інновацій. Сьогодні висококваліфіковані фахівці Intel не зупиняються в пошуку нових способів для здійснення наступних стрибків вперед – в освіті, виробництві, IT-технологіях і соціальній сфері.

На сьогоднішній день компанія Intel є найбільшим виробником мікропроцесорів, виробляє широкий асортимент комп’ютерних компонентів і електронних пристроїв, включаючи мікропроцесори, напівпровідники, набори системної логіки, безперервно перебуває в пошуку новітніх технологічних розробок.

Компанія Intel зробила неоціненний внесок у розвиток комп’ютерної техніки, вона має безцінні знання і досвід, який був отриманий за весь час існування компанії. Разом з мікропроцесорним виробництвом компанія виробляє програмне забезпечення, яке спочатку орієнтоване на розробників. Набори інструментів Intel допомагають фахівцям з меншими зусиллями підвищувати продуктивність додатків, що запускаються на серверах, обчислювальних кластерах, робочих станціях, настільних ПК і на пристроях Ultrabook ™.

Досягнення Intel Corporation – неоціненний вклад в розвиток комп’ютерної техніки, а також передові знання та досвід на зарубіжному і вітчизняному IT-ринку.

Купити продукти Intel