Компанія SOFTICO є офіційним дистриб’ютором продуктів Gstarsoft Co в Україні. Ви можете купити у нас рішення Gstarsoft Co, а також отримати консультацію з приводу цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Gstarsoft Co у Вашому конкретному випадку.

Gstarsoft Co є визнаним провідним постачальником 2D / 3D САПР і рішень для промисловості. Компанія з більш ніж 20 річною історією створення інноваційних технологій, і їх практичного застосування.

Основний продукт компанії – DWG-сумісна система GstarCAD.
З моменту свого створення в 1992 році, програмне забезпечення GstarCAD показує вражаючі темпи зростання клієнтської бази більш ніж на 300 відсотків на рік за кордоном і 60% відсотків в Китаї. GstarCAD використовують вже понад 190 000 архітекторів, інженерів і дизайнерів в більш ніж 100 країнах світу.

Компанія акцентує зусилля на розвитку інноваційних технологій, що підвищує цінність продуктів. Команда розробника складається з більш ніж 200 ІТ-фахівців, що охоплюють широкий спектр дисциплін в області автоматизованого проектування.

Платформа розробки програмного забезпечення GstarCAD пропонує виняткові можливості зі зручним рішенням для користувача додатків для задоволення різноманітних потреб в області дизайну, в 13 мовних версіях, в тому числі англійською, японською, російською, французькою та іншими.
GstarCAD є синонімом надійності, інновацій та продуктивності!