Google

Ви можете купити у нас рішення Google, а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Google у вашому конкретному випадку.

Google вже не просто пошуковик, яким звикли користуватися мільйони людей по всьому світу. Ця американська компанія – лідер в області хмарних обчислень, інтернет-пошуку і рекламних технологій. «Корпорація добра» обробляє більше одного мільярда пошукових запитів щодня і керує більш ніж мільйоном серверів в центрах обробки даних по всьому світу! Захищеність даних і швидкість обробки даних – переваги використання ресурсів Google.

Google Apps for Work – це можливість організувати і оптимізувати бізнес процеси. Від надійного поштового сервісу до відео конференцій з будь-якого пристрою, підключеного до мережі Інтернет.

Якісно новий рівень автоматизації і ведення бізнесу. Використання таких продуктів Google як Gmail, Документи, Сайти, Календар, Групи і багато іншого для бізнесу і коворкінгу. Все що потрібно для використання – це Інтернет підключення і браузер.

Купити продукти Google