Foxit Software Incorporated

Компанія SOFTICO є офіційним дистриб’ютором продуктів Foxit Software Incorporated в Україні. Ви можете купити у нас рішення Foxit Software Incorporated, а також отримати консультацію з приводу цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Foxit Software Incorporated у Вашому конкретному випадку.

Компанія Foxit Software Incorporated заснована в 2001 році і з цього часу розробляє рішення в сфері електронного видавництва і документообігу, концентруючи свою увагу на технології PDF. Foxit провідний розробник швидких, доступних і захищених PDF рішень. Використання програмних продуктів Foxit підвищує продуктивність роботи за доступними цінами, при цьому забезпечуючи надійний захист PDF документів.

Завдяки комплектам для розробки PDF-програм Foxit легко інтегруємо в існуючі програмні рішення компанії і оптимізує процес розробки для розробників програмного забезпечення. Foxit це розробник, який має безліч нагород, використовуємо більш ніж 275 мільйонами користувачами по всьому світу. Оскільки програмні продукти Foxit відповідають стандарту ISO 32000-1 / PDF 1.7, вони сумісні з іншими PDF рішеннями.

Продуктова лінійка Foxit:

  • Foxit Phantom PDF Suite – комплексне рішення для створення професійних PDF-документів.
  • Foxit Reader for Windows Mobile – інструмент для розпізнання PDF-документів на будь-яких мобільних пристроях.
  • Foxit PDF IFilter – засіб розроблено індексуванням PDF-файлів.

Купити продукти Foxit Software Incorporated