Foxit Software Incorporated

Компанія SOFTICO є офіційним дистриб’ютором продуктів Foxit Software Incorporated в Україні. Ви можете купити у нас рішення Foxit Software Incorporated, а також отримати консультацію з приводу цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Foxit Software Incorporated у Вашому конкретному випадку.

Компанія Foxit Software Incorporated заснована в 2001 році і відтоді розробляє рішення у сфері електронного видавництва і документообігу, концентруючи свою увагу на технології PDF. Foxit провідний розробник швидких, доступних і захищених PDF-рішень. Використання програмних продуктів Foxit підвищує продуктивність роботи за доступними цінами, при цьому забезпечуючи надійний захист PDF-документів.

Завдяки комплектам для розробки PDF-програм Foxit легко інтегруємо в існуючі програмні рішення компанії та оптимізує процес розробки. Foxit – це розробник, який має безліч нагород, використовуємо більш ніж 275 мільйонами користувачами по всьому світу. Оскільки програмні продукти Foxit відповідають стандарту ISO 32000-1 / PDF 1.7, вони сумісні з іншими PDF рішеннями.

Продуктова лінійка Foxit:

  • Foxit Phantom PDF Suite – комплексне рішення для створення професійних PDF-документів.
  • Foxit Reader for Windows Mobile – інструмент для розпізнання PDF-документів на будь-яких мобільних пристроях.
  • Foxit PDF IFilter – засіб розроблено індексуванням PDF-файлів.

Купити продукти Foxit Software Incorporated