Fast Reports Inc.

Компанія SOFTICO є офіційним партнером компанії Fast Reports Inc. в Україні. Ви можете купити у нас рішення Fast Reports Inc., а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Fast Reports Inc. у вашому конкретному випадку.

Компанія Fast Reports Inc. заснована в 1998 році і займається розробкою систем для обробки та подання інформації – генераторів звітів.

Генератор звітів – це програма, що дозволяє надавати інформацію з різних джерел даних у зрозумілому людині, структурованому вигляді, де результатом є документ-звіт, який можна зберегти в різних форматах, роздрукувати або відправити по електронних каналах зв’язку. Генератори звітів можуть використовуватися як у складі додатків і програмних комплексів (CRM / ERP), так і окремі програми для бізнесу.

Генератори звітів Fast Reports Inc. існують як вигляді компонентів і наборів бібліотек для різних середовищ розробки (дозволяють інтегрувати генератор звітів в розроблюваний програмний продукт), так і у вигляді готових бізнес-додатків для досвідчених користувачів (які не потребують наявності навичок програмування).

Основними клієнтами компанії є розробники програмного забезпечення. Як компанії, що спеціалізуються на розробці ПЗ, так і будь-які розробники в штаті звичайних організацій, що здійснюють розробку і підтримку інфраструктурного та прикладного програмного забезпечення. Партнерами компанії є компанії-розробники тиражних і замовних програмних розробок, і програмно-апаратних комплексів, компанії-розробники додатків до рішень Fast Reports, компанії-системні інтегратори, які впроваджують рішення Fast Reports, організації, які проводять навчання роботі з рішеннями Fast Reports.

Продукти Fast Reports – це генератори звітів із широкими можливостями для Windows Forms, Apple Mac OS X і Microsoft Windows, Linux ASP.NET і MVC Framework. Сумісні з Microsoft Visual Studio 2005 – 2015, .Net Framework 2.0-4., Delphi 7-XE8, C ++ Builder 2005 – XE8 і Embarcadero RAD Studio 10 і інші Кросплатформені генератори.

Купити продукти Fast Reports Inc.