Enfocus

Компанія SOFTICO є офіційним реселером компанії Enfocus в Україні. Ви можете купити у нас рішення Enfocus, а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Enfocus у вашому конкретному випадку.

Заснована в 1993 році в Генті (Бельгія) Enfocus є компанією-розробником рішень для професійної поліграфії. Об’єднавшись в 2008 році з Gradual Software, в даний час Enfocus – самостійна одиниця в групі компаній EskoArtwork, глобального постачальника і інтегратора інноваційних рішень для упаковки, комерційного друку і професійні публікації.

Серед досягнень компанії Enfocus – створення унікальної технології CertifiedPDF.net, що дозволяє отримувати PDF-файли високої якості, у властивостях яких відображаються автори і типи внесених в документ змін. Цілий ряд програмного забезпечення Enfocus, призначеного для створення PDF за даною технологією, перевірки PDF-файлів перед друком та виправлення помилок додрукарської підготовки, випускається за даною технологією. CertifiedPDF.net входить до складу фірмових систем підготовки PDF-документів таких всесвітньо відомих компаній, як Agfa, Artwork Systems, Creo, Electronics for Imaging (EFI), Fujifilm, Global Graphics, Heidelberg, Xerox, і Screen Europe.

Крім того, Enfocus є розробником систем комунікацій між дизайнерами і видавцями, додатків автоматизації процесів додрукарської підготовки для безпомилкового поліграфічного виробництва з мінімальними тимчасовими витратами.

В даний час програмні продукти Enfocus використовують численні поліграфії Європи і Америки – Hallmark Cards (виробник листівок), Ubisoft (виробник відеоігор), відділ поліграфії фармацевтичної компанії GlaxoSmithKline, C2 Media, Inc., (одна з найбільших друкарень Північної Америки), idényt (видавець найбільшого безкоштовного журналу в світі) і ряд інших компаній.

Програмне забезпечення Enfocus Software:

  • Instant PDF – інструмент створення, підготовки і друку документів у форматі PDF.
  • PitStop Pro – програмний модуль до Adobe Acrobat для перевірки і редагування файлів PDF.
  • PitStop Server – засіб автоматичної передпечатної обробки і редагування документів, організації ефективного документообігу.
  • PitStop Connect – настільний додаток автоматичної перевірки перед друком і подальшої передачі файлів до друку.
  • Switch – інструмент автоматизації повторюваних дій по прийому і сортування файлів.

Купити продукти Enfocus