EMS

Ви можете купити у нас рішення EMS, а також отримати консультацію з приводу цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії EMS у Вашому конкретному випадку.

EMS – це абревіатура, утворена від Electronic Microsystems. Компанія EMS була заснована в 1993 році і спочатку спеціалізувалася на розробці мережевих додатків, корпоративних баз даних і інструментів автоматизації бізнес-додатків з багаторівневою клієнт-серверною архітектурою. Починаючи з 1999, EMS сфокусувалася на розробці інструментів адміністрування баз даних і додатків для управління даними.

Центр технічних розробок компанії EMS розташований в Челябінську (Росія). Філія компанії знаходиться в Нью-Йорку (США).

З моменту створення компанія досягла значних результатів і придбала цінний досвід і знання, що дозволяють бути в числі лідерів на ринку засобів адміністрування баз даних. EMS постійно продовжують розвиватися і досягають все нових і нових вершин, прагнучи виправдати довіру клієнтів, завжди забезпечуючи найбільш вигідні умови співпраці і максимально високу якість обслуговування.

За роки своєї діяльності компанія EMS привнесла безліч інноваційних технологій на ринок СУБД. В даний час багато хто з них є промисловими стандартами в сфері створення інструментів адміністрування баз даних. Розробляючи унікальні за своєю функціональністю програмні продукти, вони намагаються дати розробникам можливість створювати й адмініструвати власні додатки найбільш простим і ефективним способом. Більшість програмістів компанії мають більш ніж десятирічний досвід роботи і володіють промисловими сертифікатами. Команда розробників EMS знає, як перетворити потреби користувачів в продукти, що відповідають їхнім запитам. Продукти поєднують в собі передові технології і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, і допомагають вирішувати поставлені завдання більш просто, ефективно і результативно. Наша мета – забезпечити користувачам чудову якість в досягненні завдань з адміністрування баз даних.

Продукти компанії EMS використовують тисячі компаній з 90 країн світу. Серед клієнтів присутні як найбільші міжнародні корпорації, так і невеликі приватні компанії.

Купити продукти EMS