Embarcadero

Ви можете купити у нас рішення Embarcadero, а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Embarcadero у вашому конкретному випадку.

Компанія Embarcadero спеціалізується на постачанні найширшого набору інструментів, призначених для підвищення продуктивності праці розробників програмного забезпечення і адміністраторів баз даних.

Компанія Embarcadero широко відома своїми знаменитими продуктами, які дозволяють клієнтам застосовувати основні платформи баз даних, операційних систем, інтегрованих середовищ і мов програмування. Такий розмах дає можливість клієнтам проектувати, будувати і експлуатувати програмні додатки і СУБД в будь-якому обраному оточенні, без обмежень, витрат і додаткового навчання, пов’язаного із застосуванням безлічі спеціалізованих переносних орієнтованих інструментів.

Протягом більш ніж 15 років роботи продукти Embarcadero допомагали клієнтам підвищити продуктивність, якість програмного забезпечення, продуктивність додатків і баз даних, організувати роботу по забезпеченню відповідності і безпеки та знизити витрати.

Продукти вендора:

  • C ++ Builder – середовище розробки для надшвидкого отримання додатків на мові C ++.
  • Delphi – середовище розробки, що використовується для створення переносних орієнтованих додатків з пакетом розширених можливостей.
  • RAD Studio – незалежний повнофункціональний пакет для швидкого візуального розроблення кросплатформенних додатків.
  • InterBase – повнофункціональна, високопродуктивна, кросплатформенна і масштабована реляційна СУБД.
  • DB PowerStudio – прекрасний інструмент адміністрування, а також розробки баз даних.
  • DB Optimizer – ефективний засіб оптимізації баз даних.

Купити продукти Embarcadero