Devart

Компанія SOFTICO є офіційним реселером продуктів Devart в Україні. Ви можете купити у нас рішення Devart, а також отримати консультацію з приводу цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Devart у Вашому конкретному випадку.

Компанія Devart з 1998 року створює компоненти доступу до даних і інструменти роботи з системами управління базами даних, такими як Oracle, MySQL, SQL Server, InterBase, PostgreSQL, SQLite і Firebird.

Клієнтами компанії є понад 20 000 користувачів – це організації зі списків Fortune 100 і Fortune 500 і фірми, що спеціалізуються в різних сферах виробництва, освітні, державні, некомерційні структури і приватні особи. Партнерами вендора виступають Datasoft, Microsoft (статус Visual Studio Partner), Embarcadero (статус Embarcadero Technology Partner), MySQL AB (статус MySQL Enterprise Gold Partner), Fast Report і Digital Metaphors.

Програмне забезпечення Devart для розробки, адміністрування та менеджменту СУБД включає автономні програми і IDE-модулі, здатні інтегруватися в редактори компонентів з лінійок DAC і ADO.NET, таким чином надаючи великі можливості для розробки додатків на стадії проектування. Devart також розробляє рішення для надання програмістам, що працюють в Visual Studio і Delphi, прямий доступ до даних. Крім того, вендор випускає систему SecureBridge, що дозволяє захищати мережеві підключення в проектах від несанкціонованого доступу. SecureBridge може використовуватися як самостійна бібліотека або разом з VCL- / CLX-компонентами Devart для доступу до даних.

Програмне забезпечення Devart:

  • Database Tools – серія продуктів для розробки, менеджменту та адміністрування баз даних SQL Server, MySQL і Oracle.
  • ADO.NET Data Providers – провайдери доступу до серверів Oracle, MySQL, PostgreSQL, MS SQL Server і SQLite.
  • Delphi Data Access Components – компоненти прямого доступу до серверів баз даних Oracle, SQL Server, MySQL, PostgreSQL, SQLite, InterBase, Firebird, DB2, Microsoft Access, Advantage Database
  • Server, Adaptive Server Enterprise та іншим.
  • dbExpress Drivers – драйвери швидкого доступу до СУБД Oracle, MS SQL Server, MySQL, PostgreSQL, InterBase і Firebird.
  • SecureBridge – бібліотека компонентів для середовищ розробки Delphi, Delphi for .NET і C ++ Builder.
  • dbMonitor – розширення для моніторингу продуктів Devart, що надають доступ до даних.
  • CodeCompare – інструмент порівняння і об’єднання директорій і текстових даних.
  • T4 Editor – редактор шаблонів T4 для середовища Visual Studio.

Основними продуктами Devart є dotConnect провайдери для доступу до різних баз даних.