Cristie Software

Ви можете купити у нас рішення Cristie Software, а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Cristie Software у вашому конкретному випадку.

Cristie Software – один з провідних постачальників програмного забезпечення, що спеціалізується на рішеннях для аварійного відновлення даних. Рішення компанії допомагають організаціям захищати, відновлювати і клонувати комп’ютери на різні апаратні засоби, Гіпервізор і хмарні середовища.

Cristie має більше 3000 кінцевих користувачів в більш ніж 70 країнах, серед яких найбільші в світі організації охорони здоров’я, роздрібної торгівлі, виробництва, державного сектора і фінансові організації. В даний час в світі використовується понад 300 000 ліцензій, що дозволяє клієнтам швидко створювати резервні копії та відновлювати важливі системи та дані в разі збою.

Понад 100 компаній зі списку Global Fortune 500 використовують продукти Cristie Software для захисту даних і відновлення в разі збою.

Купити продукти Cristie Software