Comodo

Компанія SOFTICO є офіційним партнером продуктів Comodo в Україні. Ви можете купити у нас рішення Comodo, а також отримати консультацію з приводу цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Comodo в Вашому конкретному випадку.

Comodo – розробник програмного забезпечення, постачальник сертифікатів SSL і рішень для приватних користувачів, електронної комерції, малого і середнього бізнесу і великих підприємств. Компанія заснована в 1998 році у Великобританії. Офіс Comodo з 2004 року знаходиться в США.

Інноваційне ПЗ і сервіси Comodo – це:

  • Аутентифікація приватних осіб, веб-сайтів та програмного контенту.
  • Захист інформації. Шифрування із застосуванням цифрових сертифікатів PKI (Public Key Infrastructure) гарантує, що дані будуть використані лише уповноваженими особами.
  • Забезпечення безпеки веб-сайтів та електронної комерції. Надання IT-організаціям рекомендацій або готових рішень щодо посилення безпеки серверів і сайтів.
  • Забезпечення безпеки і обслуговування ПК. Блокування доступу до інформації та ресурсів ПК, необхідним хакерам для вдалих атак.

Понад сім тисяч партнерів і філій Comodo, працюють над тим, щоб зробити Інтернет більш безпечним і надійним.

Купити продукти Comodo