Bandicam

найкраща програма для запису екрану, ігр та відеопристроїв

Bandicam — це зручна програма запису екрану для Windows, за допомогою якої ви можете записати все, що відбувається на екрані ПК, в форматі високоякісного відео, а також швидко обрізати частини відео, зберігаючи при цьому вихідну якість відео.

Захоплення відео з екрану

Запис ігор

Захоплення з пристроїв

Основні функції Bandicam

Малювання

Ви можете створювати малюнки на відео або скріншоті в режимі реального часу.

Накласти запис з веб-камери

Накладіть запис себе з веб-камери на записуваний відеоролик.

Запис за розкладом

Запускайте записи в потрібний вам час.

Додавання голосу

Додайте власний голос до записаного відеоролику.

Ефекти миші

Під час запису можна додавати ефект або анімацію клацання миші.

Ефект хромакея

Створюйте відео з хромакея в реальному часі.

За допомогою Bandicam ви зможете записати ігри з високим коефіцієнтом стиснення, при цьому якість буде максимально близька до оригіналу, забезпечуючи високу продуктивність в порівнянні з іншими програмами з подібним функціоналом.

Якщо ви намагалися коли-небудь зняти відео на своєму ПК, то знаєте, що це не зовсім просто. Для цього існує велика кількість різних програм, які створені для запису екрану, однією з таких програм є Bandicam, і вона вважається однією з кращих у своєму роді. Bandicam це не просто програма для запису екрану, за допомогою Bandicam ви зможете легко зняти все, що відбувається на вашому екрані, зберігаючи при цьому дивовижну вихідну якість.

Bandicam буде корисний геймерам, оскільки в ньому є функція запису гри з швидкою зміною кадрів у високій роздільній здатності. За допомогою цієї програми керівники компаній можуть відстежувати активність своїх співробітників, які працюють віддалено. У Bandicam ви зможете змінювати необмежену кількість кадрів за секунду, обирати місця запису і виділяти рух курсора. Для того, щоб зробити захоплення достатньо всього лише відзначити потрібну область монітора, вказати потрібну вам якість і запустити процес.

Купити Bandicam

Bandicam — це програма для запису екрану, ігр та відеопристроїв. Також можна виконувати запис певної частини екрану або ігор, що використовують графічні технології DirectX / OpenGL / Vulkan.

Bandicut – багатофункціональний редактор відео, що дозволяє вирізати або об’єднувати певні ділянки відеозапису без втрати оригінальної якості.

 

 

Хотите получить консультацию по решениям Bandicam?

Заполните, пожалуйста, форму и наш специалист свяжется с Вами в ближайшее время.