Avira

Компанія SOFTICO є офіційним партнером компанії Avira в Україні. Ви можете купити у нас рішення Avira, а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Avira у вашому конкретному випадку.

Avira (раніше H + BEDV Datentechnik GmbH) – німецька компанія, що відноситься до провідних розробників програмних засобів захисту інформації, як для професійного, так і приватного використання. Штаб-квартира компанії Avira розташована в м. Теттнанг на Бодензеї в Німеччині. Компанія має філії в містах Німеччини, Швейцарії, Австрії та ще в деяких країнах Азії і Америки.

Численні підприємства в усьому світі, навчальні заклади, органи влади та громадські організації довіряють рішенням Avira і захищають свої інформаційні ресурси за допомогою антивірусу AntiVir. На сьогодні клієнтами компанії Avira є понад 30 мільйонів приватних осіб і понад 250 підприємств, серед яких Greenpeace, Commerzbank, Targobank, Банк інвестиційного кредиту землі Саарланд, Федеральне відомство з безпеки в інформаційних технологіях Німеччини та інші.

Маючи за плечима багаторічний досвід розробки антивірусного ПЗ, Avira пропонує рішення не тільки для приватного користування, але і для повноцінного захисту мереж на різних рівнях, а також рішення для цілого спектру серверів. Крім цього, компанія випускає продукти для КПК, смартфонів і пристроїв під управлінням Windows Mobile.

Рішення Avira багаторазово завойовували всілякі премії та нагороди і по праву вважаються одними з кращих, до цього дня займаючи провідні позиції в різних тестах і випробуваннях антивірусних продуктів.

Купити рішення Avira