Avast

Ви можете купити у нас рішення AVAST, а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії AVAST у вашому конкретному випадку.

AVAST Software захищає 131820252 активних і 168335483 зареєстрованих користувачів майже в кожній країні світу за допомогою антивірусних продуктів, що розробляються компанією AVAST. Продукти AVAST доступні на 30 мовах і надають захист, як для домашніх користувачів, так і для комерційних організацій по всьому світу.

Компанія AVAST Software пропонує цілий портфель програм для забезпечення безпеки комп’ютера. У продуктах AVAST використовується функціонал Community, мережі користувачів, сенсори якої повідомляють про погрози онлайн, а також різні превентивні екрани. AVAST отримав сертифікати VB100, ICSA Labs і West Coast Labs.

Лінійка продуктів AVAST починається безкоштовним антивірусом AVAST Free Antivirus для домашніх комп’ютерів і триває передовими рішеннями для підприємств. Для корпоративних користувачів AVAST Software пропонує розгорнуте рішення для ефективного захисту від вірусів в корпоративній мережі. Дані продукти надають IT-менеджерам можливість отримувати адміністративний контроль і звіти укупі з високою продуктивністю і масштабованістю. Безпечний обмін інформацією дуже важливий для бізнесу. Нові рішення компанії для захисту даних Business Protection призначені для компаній з числом комп’ютерів більше 5, які хотіли б захистити свої ділові дані і обмін інформацією через Інтернет, а також спростити розгортання оновлень за допомогою централізованого оновлення.

Купити рішення AVAST