Alteryx

Ви можете купити у нас рішення Alteryx, а також отримати консультацію щодо ціни, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші спеціалісти з радістю проконсультують Вас, як найоптимальніше купити ліцензії Alteryx у вашому конкретному випадку.

Alteryx – лідер у галузі автоматизації аналітичних процесів (APA). Платформа Alteryx APA Platform об’єднує аналітику, аналіз даних і автоматизацію бізнес-процесів в одній простій у використанні платформі для прискорення цифрової трансформації. Кожен фахівець із обробки даних, незалежно від технічних можливостей, може проявляти цікавість і вирішувати проблеми. За допомогою Alteryx APA Platform вони можуть знаходити і розуміти, яка інформація перебуває в їхньому розпорядженні, аналізувати дані з більшої кількості джерел і легко продукувати бізнес-ідеї.

Alteryx сучасна і функціональна платформа для підготовки і роботи з BigData в дуже зручному вигляді, які згодом можуть бути використані для складної аналітики для будь-яких галузей (бізнес-аналітика, BigData в медицині і науці, налагодження технологічних процесів тощо), яка є набором програмних рішень по збору, фільтрації, первинної підготовки, систематизації та відображення великих даних методом візуального програмування і інструментами drag-and-drop.

Alteryx – лідер серед постачальників програмного забезпечення для дата-блендінга і просунутої аналітики (дата-блендінг – процес, у результаті чого великі дані з декількох джерел, об’єднуються в єдине сховище даних. Це стосується не тільки злиття різних форматів файлів або файлів із різних джерел даних, а й різних сортів даних. Змішування даних дозволяє впоратися з величезним обсягом даних, необхідних для прийняття важливих бізнес-рішень і якісної бізнес-аналітики).

Alteryx надає можливість працювати з big data для бізнес-аналітики, не володіючи спеціальними технічними знаннями, з використанням елементів візуалізації. Платформа Alteryx розроблена для обробки даних і здійснення різних форм інтелектуального, статистичного і просторового аналізу. Завантаження даних, обробка, створення моделі і візуалізація – все в межах одного програмного продукту. Унікальними особливостями платформи Alteryx є можливість зручної роботи з аналізом географічних даних, аналізу часових рядів і рішення задач предиктивної аналітики.

Офіційний сайт: www.alteryx.com

Купити продукти Alteryx: